6 lipca-Tczew-TSA

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #6373 przez Matrix
Replied by Matrix on topic Odp: 6 lipca-Tczew-TSA
Ja byłem w Koszalinie na szkoleniu dla motocyklistów jako jedyny jeździłem chopperem i powiem, że jazda po torze kartingowym z ustawionymi gęsto pachołkami pod okiem instruktorów to rewelacyjna sprawa.
Ja przejechałem jakieś 24 km jest to tak bardzo wymagające, że jeden z motocyklistów nie był w stanie nalać mi wody do kubka. :blink:
W programie było też spotkanie z policjantem, który miał wykład na temat wypadków ich przyczyn i przepisów. Były też praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, a po zakończeniu dostałem małą apteczkę motocyklową. B)
Mało tego był ze mną wywiad dla jakiejś telewizji ale nawet nie wiem dla jakiej bo złapali mnie w trakcie ćwiczeń z awaryjnego hamowania na torze, ale miałem tyle refleksu, że reklamowałem klub w innym województwie :evil:

Po szkoleniu pojechałem do mamy do Kołobrzegu zrobić jej szybki remoncik łazienki.

Dzisiaj w drodze powrotnej w Gardei pomogłem jakiejś motocyklistce odpalić moto po jej przewrotce i z poczuciem dobrze spędzonego weekendu po przejechaniu 610 km wróciłem do domu. :silly:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: Matrix od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #6377 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Odp: 6 lipca-Tczew-TSA
Byliśmy na TSA,było Fajnie.Ale zdjęć dalej nie mogę tu wrzucać :(

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.206 s.
Zasilane przez Forum Kunena