Festyn rodzinny w Gościszewie

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #6127 przez Ryszard
Witajcie! chciałbym zaprosić kolegów motocyklistów na Festyn rodzinny odbywający sie jak co roku w Gościszewie przy szkole. W tym roku odbędzie się w niedzielę 16 czerwca w godz od 12 do 18stej. Liczę,że koledzy przyjedziecie jak co roku i ucieszycie dzieciaki swoimi maszynami. Kto był ten wie,że atmosfera jest fajna , żarcie, grochówa dla moto gratis, jak zawsze. dobrze byłoby zebrać się grupą i przyjechać w jednym czasie. Za przybycie z góry dziękuję.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #6132 przez markiz
Jednak mnie Rysiek uprzedziłeś z info o festynie-dopiero kompa odebrałem z naprawy.Mam nadzieję że pogoda jak co roku dopisze :laugh:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #6135 przez Ryszard
Sorki Markiz :( , chyba wyszedłem przed szereg. Mam nadzieję ,że zachęcisz innych kolegów by też przyjechali. W Gościszewie jesteście mile widziani , jak wiesz . W tamtym roku było bardzo sympatycznie, myślę,że i teraz będzie fajnie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #6136 przez markiz

Ryszard Antoniuk napisał: Sorki Markiz :( , chyba wyszedłem przed szereg. Mam nadzieję ,że zachęcisz innych kolegów by też przyjechali. W Gościszewie jesteście mile widziani , jak wiesz . W tamtym roku było bardzo sympatycznie, myślę,że i teraz będzie fajnie.

Rysiek-nie ma żadnego szeregu :laugh: Przez kilka dni nie miałem dostępu do komputera-liczylem na to że wcześniej napiszesz.Jak pogoda dopisze-oczywiście przyjadę :woohoo:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #6138 przez Andrzej
Tu też będziemy :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #6144 przez Mariusz
Postaram się dołączyć. :P

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.237 s.
Zasilane przez Forum Kunena