Trochę Dłuższe Wypady

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #7744 przez Mariusz
Witam wszystkich zainteresowanych =].
W związku z faktem iż moje prace zimowe dobiegają końca i udało mi się trochę uzbroić turystycznie mojego Bandziora ,

,

chciałbym troszkę rozwinąć temat, który napomknąłem pod koniec poprzedniego sezonu, a więc ...

Chciałbym zasmakować troszkę turystyki motocyklowej. Wiadomo, że jesteśmy zapracowani, rodzina, ogólny brak czasu itp. Nie chcę tu nikogo namawiać na wspólne wakacje ;) heh , ale na motocyklowe weekendy 2-4 dniowe.
Przygotowałem kilka tras i znalezionych informacji - wszystko co tu wrzucam to tylko propozycje, które podlegają negocjacjom i wszelkim modyfikacjom.
Mam nadzieję ,że kogoś czymś tutaj zainteresuję :) .. a więc:
1. Litwa - Łotwa . Do Rygi poprzez Wilno i Druskienniki
www.google.pl/maps/dir/Sztum/August%C3%B...53.9208518!3e0?hl=pl

2. Bieszczady - wypad aby przejechać się
dużą pętlą www.google.pl/maps/dir/49.143372,22.4858...m1!4e1!1m1!4e1?hl=pl
oraz małą pętlą bieszczadzką www.google.pl/maps/dir/49.464346,22.3983...m1!4e1!1m1!4e1?hl=pl

3. Czechy
bardzo fajny odcinek www.google.pl/maps/dir/50.157495,17.1887...m1!4e1!1m1!4e1?hl=pl
ten filmik mnie zainspirował


4. Dookoła Tatr


a tu coś co może zainspiruje do jakiegoś wypadu
regiomoto.pl/portal/porady/najlepsze-tra...sze-propozycje-wideo
Załączniki:
Ostatnia10 lata 1 miesiąc temu edycja: Mariusz od. Powód: błont ;)
Temat został zablokowany.
Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #7745 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Trochę Dłuższe Wypady
aha WEEKEND MAJOWY już blisko - mam pozwolenie od żony :woohoo: może tak ktoś chętny na bieszczady ??
dojazd nocleg winklowanie nocleg powrót :) :whistle:
Temat został zablokowany.
Więcej
10 lata 4 tygodni temu #7752 przez Filipek
Replied by Filipek on topic Trochę Dłuższe Wypady
Jestem jak najbardziej za. W lipcu mam 2 tyg urlopu więc można pomyśleć. Tylko czy jechać bez plecaków jest sens zawsze to raźniej jak więcej osób jedzie :D

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"
Temat został zablokowany.
Więcej
10 lata 3 tygodni temu #7769 przez grzesiek
Replied by grzesiek on topic Trochę Dłuższe Wypady
Mariusz do okola Tatr juz robilem ta traske z przewodnikiem w 2012 polecam
wieec odpadam:)

Pij mleko bedziesz wielki;)
Temat został zablokowany.
Więcej
10 lata 3 tygodni temu #7775 przez markiz
Replied by markiz on topic Trochę Dłuższe Wypady
Piękne trasy :laugh: Tylko żeby czas i portfel dały radę :dry:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja
Temat został zablokowany.
Więcej
10 lata 3 tygodni temu #7781 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Trochę Dłuższe Wypady

ahmed799 napisał: Tylko czy jechać bez plecaków jest sens zawsze to raźniej jak więcej osób jedzie :D

Ahmed im więcej osób tym lepiej =] Ja niestety bez plecaczka, ponieważ środki lokomocji usypiają moją żonę i musiałbym ją chyba przywiązać do motocykla =/ =] dlatego jeżdżę sam.

Markiz napisał: Piękne trasy :laugh: Tylko żeby czas i portfel dały radę :dry:

Chciałbym żeby chociaż jedna - ale konkretna taka wycieczka się udała - to są tylko przykłady do wyboru, ewentualnie można zaproponować coś od siebie. Ja szukam towarzystwa do wyprawy, a kierunek "przed siebie =] "

Grzesiek napisał: Mariusz do okola Tatr juz robilem ta traske z przewodnikiem w 2012 polecam, wieec odpadam:)/quote]
W takim razie czas na kolejną, może wspólną ?! Dokoła tatr jak nie teraz to w przyszłym roku sobie pojadę :)

Ekipa zastanawiać się ! Bierzemy 2 dni wolnego - łączymy z weekendem i mamy 4 dniową wycieczkę. Czas w sam raz, koszt w związku iż krótko to też nie cholernie drogo ( camping też wchodzi w grę) - za wczasu dogra się terminy i dopracuje kilometry na mapie i w drogę.

Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.242 s.
Zasilane przez Forum Kunena