Trochę Dłuższe Wypady

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #14144 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Trochę Dłuższe Wypady
Wracając do tematu.Jest plan w tym roku wybrać się na Hel.Na razie takie coś znalazłem. Jak chętni się znajdą to możemy o tym pogadać. www.helskimikolajek.pl/pokoje-kliknij-nazwe/
Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #14146 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Trochę Dłuższe Wypady
Jest jeszcze taki temat na mazurach.Niedaleko Olsztyna.Też do obgadania. meteor-turystyka.pl/domek-szypry,szypry.html#
Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #14156 przez Mario
Replied by Mario on topic Trochę Dłuższe Wypady

Andrzej napisał: Mario,chłopie jedz najlepiej swoją drogą i nie zawracaj nam gitary.A Ahmed jest klubowiczem i wypowiada się też w imieniu klubowiczów.Warto o tym pamiętać.
ps.nie piszesz tu bo Ci się tak PODOBA.Piszesz bo dostałeś pozwolenie od Admina i Klubowiczów.O tym też warto pamiętać.

Koniec tematu



Weś się chłopie nie ośmieszaj ,pozwolenie od admina i klubowiczów na to żeby pisać rozśmieszasz mnie chłopie ,
ty masz jakieś manie wyższości ?? może klubowicz to jakiś nad człowiek jest haha ,ty chłopie nie myl pojęcia ze słowem KLUB gdzie masz pozwolenie na tej swój KLUB ??
szkoda że taki mądry nie byłeś w 4 oczy jak u mnie na kawce byłeś bo byś szybko leciał na k..... ch,
TY SOBIE ZAPAMIĘTAJ NIE MIESZKASZ W NOWYM JORKU ......!!

Born to Drive /
Blade - Eternal Hunter :)

Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #14158 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Trochę Dłuższe Wypady
Masz odwagę na forum tylko tak pisać a w cztery oczy jesteś całkiem miłym chłopcem.
Ale OVER było.
Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #14162 przez Mario
Replied by Mario on topic Trochę Dłuższe Wypady
Chłopca to sobie zrób i wychowaj , !!!!

miły w cztery oczy jestem zawsze jeśli ktoś ma do mnie szacunek i jeśli to widzę ,
chcesz mnie kurwa poznać z tej złej strony ,to mnie poznasz bo już kiedyś mnie wkurwiłeś swoimi chorymi sm-esami ale po czasie mi przeszło teraz widzę piejesz dalej i będzie Vice Versa . Pamiętaj że kurwa Game Over to będzie jak ja powiem!

Born to Drive /
Blade - Eternal Hunter :)

Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #14163 przez markiz
Replied by markiz on topic Trochę Dłuższe Wypady
Spokój koledzy..... Są spotkania aby sobie pogadać a nie pisać na forum :-\

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja
Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.243 s.
Zasilane przez Forum Kunena