Trochę Dłuższe Wypady

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #8065 przez Filipek
Replied by Filipek on topic Trochę Dłuższe Wypady
Pewnie że można wprowadzić modyfikacje :D Jak kiedyś mówiłem moja hanka była 2 razy na Nord Cap i obiecałem poprzedniemu właścicielowi że pojedzie jeszcze raz. Więc w przyszłym roku jeżeli będzie sprzyjał los zaplanuję tam wyjazd :D

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"
Temat został zablokowany.
Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #8067 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Trochę Dłuższe Wypady
Nord Cap to moje marzenie na moto.Zobaczymy co przyszłość pokaże,może jednak kiedyś się wybiorę :whistle:
Temat został zablokowany.
Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #8316 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Trochę Dłuższe Wypady
Proponuje wyjazd klubowy i nie tylko klubowy.Jakiś czas temu z Zibim rozmawialiśmy o tym,ale temat przycichł.Wstępna data to25-27.07.2014.Kierunek Mazury(wcześniej była mierzeja)Proponowana miejscówka:Narty.Ośrod.u Kulasa.Jeszcze nie dzwoniłem,bo poczekam na akceptację chętnych.Oczywiście data i miejsce to tylko moja propozycja i możemy zmienić jeżeli ktoś ma coś innego ciekawego :) Ale jest pomysł na wyjazd integracyjny z plecakami i my chcemy jechać.Zapraszamy :)
Temat został zablokowany.
Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #8317 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Trochę Dłuższe Wypady
No niestety u Kulasa terminy dopiero pod koniec sierpnia,ale szukam dalej :)
Temat został zablokowany.
Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #8319 przez zibistm
Replied by zibistm on topic Trochę Dłuższe Wypady
Pomysł B dobry, w lipcu nie pojadę , w sierpniu 14-17 mam rodzinny wypad , więc początek lub koniec sierpnia - mi tak pasi.
Temat został zablokowany.
Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #8320 przez Matrix
Replied by Matrix on topic Trochę Dłuższe Wypady
Dla mnie tylko koniec sierpnia :-(

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.249 s.
Zasilane przez Forum Kunena