VI MotoParty Crusader Rider 5 wrzesień 2015 Sztum

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #10878 przez BadKris
Uprzejmie informuję KLUB ze ze względu na uporczywe i złośliwe (co każde logowanie)przyznawanie mi ujemnych oklasków bez powodu od CZŁONKA KLUBU CRUSADER RIDER,a mianowicie ......ahmeda .... ,wycofuje moje zdjęcia z Parady i imprezy Dni Ziemi Sztumskiej na ZNAK PROTESTU przeciwko nieodpowiedzialności,niedojrzałości i bezczelności w/w (już wcześniej atakował moją osobę bez podania przyczyny mimo moich próśb o wyjaśnienie jego dziwnego zachowania) Oczekuję od KLUBU wyjaśnienia tej sytuacji (bo chyba jesteście odpowiedzialni za swoich członków !?) ............................................................... BadKris

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: BadKris od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #10879 przez zibistm
Pewnie i wyjaśnimy co nieco , ale nie na ogólnym forum , może lepiej w realu. A za jakieś tam minusy to gniewają się gimnazjaliści. A Ty już chyba nie jesteś gimnazjalistą?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #10880 przez BadKris
Aty kim Ty jesteś .......bo mi się wydaje....że mądrym czlowiekiem ale musisz być lojalny wobec klubu więc to ogranicza twoją percepcje,ja jestem SOBĄ i jestem NIEZALEŻNY!!! A ty jaką szkołę skończyłeś ??? A macie coś do ukrycia przed innymi kturzy odwiedzają wasze forum...???

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: BadKris od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #10881 przez brat
Panowie temat uważam za wyczerpany. Nie ma już żadnych oklasków zarówno dodatnich jak i ujemnych. O reszcie możemy porozmawiać na najbliższym spotkaniu w piątek 11.09.2015. Pozdrawiam :)
The following user(s) said Thank You: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #10882 przez Adam P
Wklejam tu JEDYNE zdjęcia z TV Malbork.











Tak się składa że na dwóch widać mój motocykl, raz z przodu i raz z tyłu. Swoją drogą to nie wiem po co był wożony reporter z TV Malbork. Te zdjęcia to i tak zrzuty z filmiku na którym o paradzie jest niewielka wzmianka, wszystkiego 16 sekund na 9 minut reportażu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #10883 przez Sławek
Widać reporter z TV Malbork chciał się przejechać jako plecaczek na motocyklu.
Troszkę żenada, bo widziałem jak "kręcił" cały czas paradę.
Kolejna nauczka dla organizatorów, żeby TV przyjechali mobilnym środkiem transportu !

Nie napiszę Wam już nic, bo poproszono mnie o popełnienie seppuku na forum
Przez "Klubowicza" - a pisałem tylko prawdę !

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.356 s.
Zasilane przez Forum Kunena