Zapraszam klubowiczów

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #12507 przez cepelia
Zapraszam Klubow iczów ( w najbliższą sobotę lub piątek) na grill ognisko więcej info u Markiza lub w temacie :)
Niedaleko dizerzgonia okolica zajebista klimat też - do rana. Jest gdzie spać opcjonalnie weźcie ze sobą karimaty lub namioty.
Pozdrawiam
ps: Markiz jest organizatorem :P
Ostatnia7 lata 10 miesiąc temu edycja: cepelia od.
The following user(s) said Thank You: markiz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12511 przez markiz
Replied by markiz on topic Zapraszam klubowiczów
Dzięki Seba :laugh: Panowie koledzy uderzamy do kolegi z mojej firmy który wcześniej zapraszał nas do siebie.W międzyczasie myślimy o rajdzie po okolicznych drogach.Jest zajebisty pomysł Cepelii aby sobie zrobić szkolonie w manewrach i jeździe w pobliżu.Jest miejscówka i pacholki :-)Można jechać z plecaczkami-chyba że robimy męską imprezę ;-) Seba-Szacun

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12512 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic Zapraszam klubowiczów
MARKIZ PODOBNO coś organizujesz może trochę szczegółów zapodaj np.gdzie i w jaka sobotę bo okolice Dzierzgoń to może koło Sztumu

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12513 przez cepelia
Replied by cepelia on topic Zapraszam klubowiczów
Witam, 7km od Dzierzgonia, a 10km od Mikołajek Pomorskich, miejscowość Tywęzy, Jest duża altana z grilem, ognisko. Pod Dzierzgoniem jest taka fajna zamknięta uliczka asfaltowa, tam można ustawić pachołki i sobie trochę poćwiczyć slalomy i takie inne. Pachołki posiadam to dowiozę. Atrakcje ?? Muzyka w altanie, altana nagłośniona. Reszta się sama wyklaruje. Mam nadzieję, że ekipa zgrana to będzie fajna imprezka. Węgiel do grila i drzewo na ognisko to moja działka, reszta należy do Was. Niestety żona moja będzie wyjechana to nie przygotuje nic do żarcia także jakoś będziemy musieli się zorganizować. Co do picia ? Jeżeli preferujecie browarki to też kupię kilkanaście a jeżeli ognistą wodę to wezmę jakiegoś literka. Także kwestia dogadania. Jeszcze jest czas, to można ustalić.
Pozdrawiam
Sebastian

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12517 przez markiz
Replied by markiz on topic Zapraszam klubowiczów
Koledzy Proponuje B) spotkać się na wieczór i popoludne z soboty na niedzielę

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12528 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic Zapraszam klubowiczów
Dzięki za info teraz jest jasno i klarownie pozdrawiam

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.277 s.
Zasilane przez Forum Kunena