Zapraszam klubowiczów

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #12547 przez brat
Replied by brat on topic Zapraszam klubowiczów

Sławek napisał: Brat...
Z tym Murzasichle. To szacun. Czytałem o tym zlocie , powiem Tobie , jeśli jedziesz motocyklem, to jeszcze raz pokłony.
Daleka trasa i to co robią ci faceci ze służb mundurowych zasługuje na podziw i szacunek. Jako jedyny zaskoczyłeś mnie z klubu.
Pozdrawiam SW B)


Oczywiście, że motocyklem, i jeszcze z małżonką ;) Taka długa trasa fajna sprawa.. Dwa lata temu byliśmy motocyklem w Bieszczadach, jest co wspominać do dzisiaj :)
Ostatnia7 lata 11 miesiąc temu edycja: brat od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12548 przez zibistm
Replied by zibistm on topic Zapraszam klubowiczów
Mam wyjazd całą rodziną , na cały długi wekknd , prawie jak służbowy..

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12552 przez rollfast
Replied by rollfast on topic Zapraszam klubowiczów
sorry...mnie też zabraknie...cały weekend pracuję,mam drugie zmiany...poza tym moto u Tomka na warsztacie... :(

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12553 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Zapraszam klubowiczów

Sławek napisał: Brat...
Z tym Murzasichle. To szacun. Czytałem o tym zlocie , powiem Tobie , jeśli jedziesz motocyklem, to jeszcze raz pokłony.
Daleka trasa i to co robią ci faceci ze służb mundurowych zasługuje na podziw i szacunek. Jako jedyny zaskoczyłeś mnie z klubu.
Pozdrawiam SW B)


Tak,tak szacun dla Brata jak najbardziej.Ale nie zapominamy o klubowiczach,którzy Chorwację zjezdzili.I o tych co w Maroku byli.I o tych co na Shadowisko wkrótce jadą na południe polski :) Pozdrawiamy Bracie i Romku i życzymy szerokości,wracajcie cali :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12556 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic Zapraszam klubowiczów
Tak tak wyczyny naszych kolegów godne są uwagi spełniają marzenia i fajnie mieć takich kumpli lewa w górę

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12558 przez markiz
Replied by markiz on topic Zapraszam klubowiczów

Andrzej napisał:

Sławek napisał: Brat...
Z tym Murzasichle. To szacun. Czytałem o tym zlocie , powiem Tobie , jeśli jedziesz motocyklem, to jeszcze raz pokłony.
Daleka trasa i to co robią ci faceci ze służb mundurowych zasługuje na podziw i szacunek. Jako jedyny zaskoczyłeś mnie z klubu.
Pozdrawiam SW B)


Tak,tak szacun dla Brata jak najbardziej.Ale nie zapominamy o klubowiczach,którzy Chorwację zjezdzili.I o tych co w Maroku byli.I o tych co na Shadowisko wkrótce jadą na południe polski :) Pozdrawiamy Bracie i Romku i życzymy szerokości,wracajcie cali :)

Brawo Wy :laugh:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.422 s.
Zasilane przez Forum Kunena