Dzień Dziecka Gosciszewo-12 czerwca 2016

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #12733 przez markiz
Jesteśmy po raz kolejny zaproszeni na festyn w Gosciszewie z okazji Dnia Dziecka :laugh: Termin-najbliższą niedziela 12 czerwca .Początek festynu godz.12-sta B) Jak zwykle zapewniona miła atmosfera a radość dzieciaków-bezcenna :cheer: Zapraszamy wszystkich

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #12737 przez Andrzej
Jesteśmy także zaproszeni przez Sołtyskę Trop Sztumskich na podobną impreze lecz w sobotę od godz 11.00 Ja z przyczyn oczywistych nie dam rady (praca) ale jak by ktoś chciał to proszę bardzo.Będzie też kilku motocyklistów z okolic,którzy dziś do mnie dzwonili i zapraszali nas wszystkich. Do zobaczenia w Gościszewie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #12741 przez markiz

Andrzej napisał: Jesteśmy także zaproszeni przez Sołtyskę Trop Sztumskich na podobną impreze lecz w sobotę od godz 11.00 Ja z przyczyn oczywistych nie dam rady (praca) ale jak by ktoś chciał to proszę bardzo.Będzie też kilku motocyklistów z okolic,którzy dziś do mnie dzwonili i zapraszali nas wszystkich. Do zobaczenia w Gościszewie.

ANDRZEJU-uśmiech dzieci najważniejszy :-) Podaj więcej szczegółów

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #12749 przez Filipek
W ten weekend mam juniora, ale jezeli pogoda dopisze pojawimy sie w gosciszewie, a w tropach moze motocyklem bo to nie daleko mnie wiec jakos z Olafem powinienem sie zakulac. Tylko w ktorym miejscu dokladnie to bedzie i czy ktos od Nas sie pojawi? Mozemy sie umowic u mnie w starym targu jak cos, mlody pewnie bylby zachwycony jadac w grupie motocykli.

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"
Ostatnia7 lata 9 miesiąc temu edycja: Filipek od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #12752 przez Andrzej
Dziś podam szczególy lub najpózniej jutro odnośnie Trop Szt.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #12792 przez Andrzej
W Tropach Sztumskich to podobna impreza co w Gościszewie,ale nie wiem czy na podobną skalę?Pani Sołtys wraz z motocyklistami zapraszają nas na poczęstunek, kawę itp.Zaczynają od 12stej.Chłopaki mówią że się zrewanżują jak coś w Gościszewie i przyjadą na moto.Można spokojnie zabrać swoje pociechy,nie będą się nudzić.W programie pokazy Straży Pożarnej,Policji itp.Zapraszam w Ich imieniu :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.237 s.
Zasilane przez Forum Kunena