Dzień Dziecka Gosciszewo-12 czerwca 2016

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12839 przez Filipek
Super było :)
Również dziękujemy za super spędzony czas. Dzieciaki miały dzisiaj radość zwłaszcza jedno :P Olafek przeżył dziś chwile na jakie ma mało który dzieciak, gdy odwoziłem go do domu to w aucie mówił że jak będę tylko miał wolne to mam przyjeżdżać po niego i zabierać na motocykl.
Wracając z festynu zajechaliśmy do fantazji na pizzę, mały zjadł kawałek i zasnął na sofie :evil: zrobił się problem jak go odstawić do domu. Jechać się nie da a do sakwy się nie zmieści :evil: Z pomocą przyjechała Gosia, ale niestety okazało się to niepotrzebne bo junior się obudził i do domu chciał podążać dalej na motocyklu ;)
Dzisiaj niektórzy dostali nowe ksywki od Olafa. Tak więc:
markiz - "Pan w złotych okularach"
Andrzej - " Pan od żaby"
Irena - "Myszka"
Kiziu - "Pan na kopcącym rowerze" :evil:

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12840 przez markiz
Ucałuj Olafka od "pana w złotych okularach " :kiss:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12842 przez BadKris

...wytłumacz dziecku że to nie rower....tylko rower z silnikiem,dlatego tak kopci... :laugh: :laugh: :laugh:

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12844 przez Adam P
Czytam Filipie co napisałeś dwa posty wyżej ..... i serce się raduje. Choćby tylko dla tego jednego szczęśliwego dziecka - warto robić takie imprezy.
Moja córka też dumna była z tego że ją wziołem ze sobą na ten festyn, miała się czym pochwalić przed koleżankami. Do końca dnia nosiła jeszcze koszulkę klubową, choć upapraną ketchupem :)
Duże brawa dla Sołtysa za zaproszenie
Pozdrawiam
Adam
The following user(s) said Thank You: Filipek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12850 przez Filipek
Adaś pewnie że fajnie jest radość dzieciakom, ale jeszcze fajniej jest jak doceniają to wlasne latorosle o czym mieliśmy okazję przekonac się sami :)

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #12852 przez markiz

ahmed799 napisał: Adaś pewnie że fajnie jest radość dzieciakom, ale jeszcze fajniej jest jak doceniają to wlasne latorosle o czym mieliśmy okazję przekonac się sami :)

To prawda :-) Nie wiem czy zauważyliście ale moja Marta mimo upału chodziła w motocyklowych rękawiczkach :-) Tak lubi te ciuchy i klimaty :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.225 s.
Zasilane przez Forum Kunena