Dzień Dziecka 3.06 Zamek w Sztumie

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15715 przez Bazyl667
Witam Brać motocyklową. Dostaliśmy oficjalne zaproszenie na dzień dziecka na Sztumskim zamku. Poproszono nas abyśmy zjawili się o 13. Organizator zapewnia poczęstunek, ciasto, kawa, grochówka. Zabierzcie proszę dodatkowy kask w razie czego.

"Ultimus inter pares"
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15718 przez rollfast
a gdzie to oficjalne zaproszenie widnieje...pytam dlatego,że są ludki co potrafią wejść na naszą stronę i zaprosić i to jest zaproszenie oficjalne...te o którym piszesz Bazylu jest zaoczne...czyli takie ten tego ten nieoficjalne...

Live To Ride
The following user(s) said Thank You: Filipek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15719 przez BadKris
Rozmawiałem z organizatorem,jest to jak najbardziej oficjalne i aktualne zaproszenie dla motocyklistów :)

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15721 przez Bazyl667
Tak jak rzekł Kiziu. W środę przeprowadziłem rozmowę z jedną z ogranizatorek, Pani Sylwia Celmer. Sądziłem iż nie muszę pisać każdego szczegółu. Powtarzam, zaproszenie jest oficjalne. Nasza obecność będzie jak najbardziej wyczekiwana.

"Ultimus inter pares"
The following user(s) said Thank You: markiz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15722 przez rollfast
Bazyl nie chcę być nie miły i powtarzam...to zaproszenie jest nie oficjale...to zaproszenie na gębę...pani Sylwia skoro jest organizatorem ,powinna chociaż wejść na stronę fejsa i tam zaprosić nasz klub do udziału w imprezie...reszty nie dopowiem na ogóle...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #15744 przez rollfast
no przyznać się ludki...kto się wybiera na michę zupki...?...jakby co to po kawie można by na jakiś wypad się karnąć...co Bazylu sądzisz...?

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.268 s.
Zasilane przez Forum Kunena