Filmy z Jazdy

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7459 przez Mariusz
Filmy z Jazdy was created by Mariusz
Witam, propozycja aby tu umieszczać nasze filmy z jazdy. Staram się utrwalać fajniejsze wyprawy i jakby ktoś, w zimowy wieczór, chciałby "się przejechać" motocyklem to tu będzie mógł szybciej odnaleźć, konkretny wypad i powspominać.

Na pierwszy rzut idzie wypad na mszę za motocyklistów do Sierakowic. Pierwszy filmik, do którego dorzuciłem podkład muzyczny.... ale niestety YT zaczęło krzyczeć o prawach autorskich i musiałem muzę przerobić - niestety nie słychać naszych dialogów, a troszkę ich było. Następny będzie dokładniejszy.


Pzdr.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7460 przez markiz
Replied by markiz on topic Filmy z Jazdy
Świetny pomysł i dobry sposób na spędzenie zimowych wieczorów :)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7461 przez Filipek
Replied by Filipek on topic Filmy z Jazdy
Mariusz film zacny :) miło wspominam ten wyjazd :D Tylko na końcu mały błąd się wkradł mam shadow vt 750 :P

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7462 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Filmy z Jazdy

ahmed799 napisał: Mariusz film zacny :) miło wspominam ten wyjazd :D Tylko na końcu mały błąd się wkradł mam shadow vt 750 :P


Wiem wiem wiem :blush: zorientowałem się po kompresji a robić od nowa mi się już nie chciało...... wycięcie 20 minut z 4 godzin materiału zajmuje od groma czasu..... musiałbym robić od nowa ... wybacz ;) następnym razem będe dokładniejszy hehe. Pamiętam jak rozmawialiśmy o ilości kucy w moto i dlatego coś mi ta 50 utkwiła wtedy. =]

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7463 przez Filipek
Replied by Filipek on topic Filmy z Jazdy
Spoko tak tylko napisałem na przyszłość ;)

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #7467 przez rollfast
Replied by rollfast on topic Filmy z Jazdy
dawaj...dawaj Mariusz...miło się popatrzy w długie zimowe wieczory... :)

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.297 s.
Zasilane przez Forum Kunena