Tabunada 2020

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #17418 przez Matrix
Replied by Matrix on topic Tabunada 2020
Głupie pytanie..... kiedy to będzie?

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu - 4 lata 2 miesiąc temu #17419 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Tabunada 2020
Matrix... ostatni weekend kwietnia. Jakbys dal rade się pojawić to bylaby bomba :D.... chociaż na jedną noc :D
Ostatnia4 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariusz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #17421 przez REROMEK
Replied by REROMEK on topic Tabunada 2020
ustaliłem z Łabędziem, że będzie nas minimum 12 osób i za tyle osobo/dni trzeba będzie zapłacić. jest też możliwość zamówienia cateringu na sobotni obiadek za kilkanaście pln od osoby, ale to jeszcze do ustalenia
The following user(s) said Thank You: markiz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #17425 przez Matrix
Replied by Matrix on topic Tabunada 2020

Mariusz napisał: Matrix... ostatni weekend kwietnia. Jakbys dal rade się pojawić to bylaby bomba :D.... chociaż na jedną noc :D


Nic nie mogę obiecać i dużo zależy od pogody ja mam blisko 500 km w jedną stronę :whistle:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #17427 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Tabunada 2020

Matrix napisał:

Mariusz napisał: Matrix... ostatni weekend kwietnia. Jakbys dal rade się pojawić to bylaby bomba :D.... chociaż na jedną noc :D


Nic nie mogę obiecać i dużo zależy od pogody ja mam blisko 500 km w jedną stronę :whistle:


Matrix... Tabunada to jest taka specyficzna impra ze na nią można i samochodem jechać :P
Więc, gdybyś sie zdecydował.. to biorąc pod uwagę odległość jaką masz do pokonania to oczywiście lepiej na dwie noce :)
Jeśli przyjedziesz autem to moze i apetyt na moto będziesz miał, ale podczas "tabunaduy" często jest nikła szansa ze ktoś na moto wsiądzie heheh.. pozdrawiam ;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #17428 przez Matrix
Replied by Matrix on topic Tabunada 2020

Mariusz napisał:

Matrix napisał:

Mariusz napisał: Matrix... ostatni weekend kwietnia. Jakbys dal rade się pojawić to bylaby bomba :D.... chociaż na jedną noc :D


Nic nie mogę obiecać i dużo zależy od pogody ja mam blisko 500 km w jedną stronę :whistle:


Matrix... Tabunada to jest taka specyficzna impra ze na nią można i samochodem jechać :P
Więc, gdybyś sie zdecydował.. to biorąc pod uwagę odległość jaką masz do pokonania to oczywiście lepiej na dwie noce :)
Jeśli przyjedziesz autem to moze i apetyt na moto będziesz miał, ale podczas "tabunaduy" często jest nikła szansa ze ktoś na moto wsiądzie heheh.. pozdrawiam ;)


Jak mam jechać to tylko na moto, samochodem to się najeżdżę codziennie, a na moto nie mam czasu.
Zgodę od małżowinki już mam :evil: :whistle:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
The following user(s) said Thank You: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.577 s.
Zasilane przez Forum Kunena