11maj - propozycja - Malbork

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5800 przez Andrzej
Ja dziś z Tobą Paweł o tym rozmawiałem.W sumie fajny pomysł na integrację przy browarku.Miejsce też wydaje się ciekawe,można by rekonesans zrobić wcześniej.Ale i tak jestem wstępnie zainteresowany.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5801 przez kotekmk
właśnie o to mi chodzi czy chętni są bo pogadam z Menadżerem tej instytucji ale jak przyjedzie 5osób to nie ma sensu. w tym roku była by to podpięta impreza do jakiejś innej ale z rok mogła by być osobna motocyklowa imprezą. Rozpoczęciem sezonu zakończeniem sezonu lub po prostu w połowie sezonu tak spotka się dużym gronem wypić poimprezować.
Po prostu trzeba ruszyć dupę w tym nudnym i szarym mieście jak papier do du... w którym nic się nie dzieje a każdy dziamoli że nic nie ma.

Lewa w górę
www.catdesign.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5802 przez Matrix
Markizowi się nazwa miejscowości, źle kojarzy :whistle:
Jak będę na miejscu to pewnie podjadę, ale nie wiem czy na noc też zostanę to będzie decyzja na ostatnią chwilę :silly:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5803 przez rollfast
na razie to jest tylko Twój pomysł...żadnej inwencji ze strony organizatora imprezy nie widać...na Fejsie też nie ma żadnej informacji itp.,po za tym wypowiadam się za siebie,a po drugie to Malbork już po raz kolejny dał plamę...panowie jak jedziemy grupą to i grupą wracamy... :evil: :evil: :evil:

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5804 przez kotekmk
w tym roku nie wiem jak to wyjdzie czy z noclegiem czy nie bo tamta impreza co ma być to jednodniowa ale można gadać z właścicielami czy motocykliści mogą do niedzieli zostać.

Lewa w górę
www.catdesign.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5805 przez kotekmk
Po raz kolejny napiszę to co napisałem na początku z propozycją wyszła osoba która organizuje tam imprezę smaki powiśla osoba pewnie wam znana Witold Cyranowicz z Parpar jednego roku u niego tez był zjazd motocyklistów w Parparach.

i tylko staram się zebrać informacje czy jesteście zainteresowani czy warto mi rozmawiać z tymi ludźmi nie róbmy więcej wywodów. z własnego doświadczenia wiem że póki sam coś organizowałem to szło a jak jeden drugi trzeci raz powiedziałem że nie mam czasu to wszystko runęło jak nie ja to już nikt ogniska i grilla nie zorganizował (mam namyśli Audi Malbork byłem tam adminem)

Lewa w górę
www.catdesign.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.208 s.
Zasilane przez Forum Kunena